Kamizelki

W dbałości o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów w naszej wypożyczalni mamy dla dzieci i dorosłych: kamizelki asekuracyjne RIBER i LALIZAS.

Kamizelki asekuracyjne RIBER

Są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa EN ISO 12402-5. Kamizelka posiada etui na  telefon komórkowy i gwizdek, na wszelki wypadek, aby przykuć uwagę podczas przebywania w wodzie, kamizelka zamykana z przodu na zamek błyskawiczny, posiada podwójne klamry pasa, regulowane ramiączka i paski odblaskowe.

Kamizelki asekuracyjne LALIZAS

Zostały przetestowane i zatwierdzone zgodnie z nowymi normami ISO 12402-4 PL, EN ISO 12402-7 i ISO 12402-9 EN. Zakłada się przez głowę, wiąże w pasie- szybko i prosto. Wyposażone są również w paski odblaskowe i gwizdki.

LALIZAS Easy Rider

Zostały przetestowane i zatwierdzone zgodnie z nowymi normami ISO 12402-5. Zakładana jak klasyczna kamizelka. Dzięki odpowiedniemu krojowi i dopasowaniu rozmiaru nie zsunie się, cały czas zapewnia też swobodę ruchów. 2 zapięcia na klamrę, jedno w talii, a drugie na wysokości klatki piersiowej unieruchamiają kamizelkę na ciele.