Spływy kajakowe
po rzece Drawa

Szlak kajakowy rzeką Drawą jest jednym z najpiękniejszych w Polsce. Nosi nazwę Srebrnego Szlaku im. Jana Pawła II, który to kilkukrotnie pokonywał go kajakiem.

Więcej

Spływy kajakowe
po rzece Korytnica

Korytnica bierze swój początek niedaleko miejscowości Mirosławiec. Jest drugim co do wielkości lewobrzeżnym dopływem Drawy.

Więcej

Spływy kajakowe
dla osób indywidualnych

Każdy może popłynąć kajakiem. Ważny jest dobry sprzęt i dobór odcinka rzeki do posiadanych umiejętności. To wszystko zapewnia nasza firma.

Spływy kajakowe
dla firm

Aby lepiej poznać siebie oraz swoich współpracowników i kolegów z pracy, proponujemy integrację zespołu na spływie kajakowym i po nim.

Spływy kajakowe
dla grup zorganizowanych

Jeżeli udało CI się zebrać grupę chętnych, zapraszamy na spływ. 8-osobowe czy 20-osobowe zespoły maksymalnie wykorzystują czas i pieniądze.

Transport

Do dyspozycji mamy kilka busów 8-os. oraz autobus 20-os. Gdy zaistnieje taka…

Catering

Do uzgodnienia, na życzenie klienta. Przykładowe menu: na śniadanie świeże…

Pole namiotowe

Położone w Drawnie w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku miasta. Jest w…

Parking

Rozległe pole parkingowe przeznaczone wyłącznie dla klientów naszej firmy…

Pokoje

Pokoje urządzone są standardowo: łóżka, stolik z krzesłami, telewizor. Przy…

Sprzęt i flota

kajaki

W naszej ofercie znajdą Państwo kompaktowe kajaki BALBOA, kajaki 2-osobowe BALOU, kajaki 2- lub 3-osobowe JAMAJKA, LUNA i BAWARIA oraz canoe.

Kajaki

wiosla

Wiosła turystyczne przeznaczone do pływania w szczególności po rzece, ale dobrze sprawdzają się również na jeziorach. Drążek wykonany z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium, owinięty antypoślizgowymi koszulkami, dla lepszego komfortu pływania.

Wiosła

kamizelki

W dbałości o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów w naszej wypożyczalni mamy dla dzieci i dorosłych: kamizelki asekuracyjne RIBER oaz kamizelki asekuracyje LALIZAS.

Kamizelki

worki-wodoszczelne

Są silne i w pełni wodoodporne, idealne na spływy kajakowe. To jest tzw. „zwijany komin z klamrami”. Przed zamknięciem takiego worka można z niego wycisnąć powietrze.

Worki wodoszczelne

beczki-wodoszczelne

To niezawodne zabezpieczenie dla ważnych i drogocennych rzeczy, jak również i pożywienia zabieranego na spływ kajakowy. Dzięki nim rzeczy nie zamokną i co ważniejsze nie zatoną.

Beczki wodoszczelne

pokrowce-na-telefon

Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Specjalnie skonstruowane zapięcie zapewnia szczelność. Przydatny również do przechowania dokumentów i pieniędzy.

Pokrowce na telefon

Nasza firma istnieje od 1988 r. i jest najstarszą w Drawnie i okolicy, która organizuje spływy kajakowe. Wieloletnie doświadczenie i praktyka sprawiły, że profesjonalnie doradzamy naszym klientom, dostosowujemy się do ich potrzeb, a przy tym jesteśmy otwarci i elastyczni.

Obszar naszych działań to nie tylko rzeka DRAWA i KORYTNICA, ale i inne rzeki wg potrzeb i uznania naszych klientów. Organizujemy spływy kajakowe dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych oraz firm.

Lokalizacja

Kwiatowa 9
73-220 Drawno

Adres e-mail

kontakt@kajaki.turystyka.pl

Numer telefonu

609 400 903